Microsoft Office 2007
Hlavní strana   |   Licenční průvodce   |   Historie Office

Word   |   Excel   |   PowerPoint   |   Outlook + BCM   |   Access   |   OneNote
PowerPoing 2007

PowerPoint 2007

Aplikace PowerPoint 2007 umožňuje rychlé vytváření efektivních dynamických prezentací. Od změněného uživatelského rozhraní až k novým možnostem grafiky a formátování máte díky této aplikaci ve svých rukou kontrolu nad vytvářením působivých prezentací.
Vylepšené diagramy
VYLEPŠENÉ DIAGRAMY


V aplikaci PowerPoint 2007 můžete snadno vytvářet silné a dynamické diagramy vztahů, pracovních postupů nebo hierarchií. Můžete také převádět odrážkové seznamy do diagramů nebo měnit a aktualizovat stávající diagramy.
MOTIVY


Motivy aplikace PowerPoint 2007 pomáhají změnit vzhled celé prezentace jediným klepnutím. Změna motivu prezentace nejen mění barvu pozadí, ale také barvu diagramu, tabulky, grafu či písma a dokonce také styl odrážek v prezentaci.
Motivy
Podpora formátů PDF a XPS
PODPORA FORMÁTŮ PDF a XPS


Zajistěte rozsáhlou komunikaci prostřednictvím prezentací aplikace PowerPoint 2007 převedením souborů do formátů PDF a XPS. Tyto formáty zajistí sdílení informací z prezentací s uživateli, kteří nepoužívají aplikaci PowerPoint.
KONTROLA METADAT


Vyhledejte a odeberte nechtěné komentáře, skrytý text nebo informace identifikující osobní údaje pomocí nástroje Kontrola metadat, a připravte tak prezentaci na sdílení s jinými lidmi.
Kontrola metadat
Rozložení snímků
ROZLOŽENÍ SNÍMKŮ


Aplikace PowerPoint 2007 umožňuje definování a uložení vlastního rozložení snímků, takže již nemusíte plýtvat svým časem při vyjímání a vkládání rozložení do nových snímků nebo odstraňování obsahu ve snímku s požadovaným rozložením.
PROFESIONÁLNÍ PŘÍPRAVA


PowerPoint 2007 nabízí funkce, které umožňují připravit konečnou podobu prezentace. Mezi tyto funkce patří například vyzkoušení časování prezentace, záznam mluveného komentáře nebo nastavení prezentace podle typu publika.
Profesionální příprava
Licenční průvodce Historie Microsoft Office