Microsoft Office 2007
Hlavní strana   |   Licenční průvodce   |   Historie Office

Word   |   Excel   |   PowerPoint   |   Outlook + BCM   |   Access   |   OneNote
OneNote 2007

OneNote 2007

Aplikace Office OneNote 2007 je software, který poskytuje jedno místo ke shromáždění téměř všech typů a forem informací a zároveň nabízí nástroje pro jejich rychlé vyhledávání. Na rozdíl od systémů využívajících papírování, aplikací pro zpracování textu, e-mailových systémů nebo jiných kancelářských programů, nabízí aplikace Office OneNote 2007 flexibilitu získání a uspořádání textu, obrázků, digitálního ručně psaného textu, nahrávek zvuků a videozáznamů a mnoha dalších informací – to vše v jednom digitálním poznámkovém bloku ve vašem počítači.
USPOŘÁDANÉ INFORMACE


Udržujte všechny své informace včetně nezávazných poznámek, obrázků, dokumentů, souborů z jiných aplikací systému Microsoft Office a různých médií na jednom místě a uspořádejte si je způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Uspořádané informace
AUTOMATICKÉ ZÁLOHOVÁNÍ


Nedělejte si starosti s ukládáním předchozích verzí nebo vytvářením záložních kopií informací – aplikace Office OneNote 2007 to udělá za vás.
Digitální poznámkový blok
DIGITÁLNÍ POZNÁMKOVÝ BLOK


Veďte si poznámky ze schůzek v aplikaci Office OneNote 2007 a vytvořte živoucí úložiště skupinových rozhodnutí a schůzek.
MULTIMEDIÁLNÍ POZNÁMKY


Zaznamenejte všechny podrobnosti hovorů a schůzek se zákazníky synchronizací poznámek zaznamenaných ručně nebo na počítači se zvukovými nahrávkami a videozáznamy.
Multimediální poznámky
Kreslení a tabulky
KRESLENÍ A TABULKY


Pomocí nástrojů pro kreslení a tabulek aplikace Office OneNote 2007 k informacím přidávejte poznámky a snadno je uspořádávejte a spravujte.
Licenční průvodce Historie Microsoft Office