Microsoft Office 2007
Hlavní strana   |   Licenční průvodce   |   Historie Office

Word   |   Excel   |   PowerPoint   |   Outlook + BCM   |   Access   |   OneNote
Excel 2007

Excel 2007

Aplikace Excel 2007 je účinný nástroj pro analýzy, sdílení a správu informací. Aplikace Office Excel 2007 poskytuje nové uživatelské rozhraní orientované na výsledky, nové zobrazení kontingenčních tabulek, které se snadněji vytvářejí a používají, má vylepšené vytváření vzorců, bohatou vizualizaci dat a rychlejší způsob vytváření profesionálních tabulek a grafů.
Rozšířená velikost tabulek
ROZŠÍŘENÁ VELIKOST TABULEK


Excel 2007 podporuje tabulky o velikosti až 1 milion řádků a 16 000 sloupců, což vylučuje potřebu práce v několika tabulkách nebo jiných aplikacích, které jsou třeba k analýzám rozsáhlých množství informací.
VYLEPŠENÉ KONTINGENČNÍ TABULKY


Pomocí zobrazení kontingenčních tabulek, která se v aplikaci Excel 2007 mnohem snáze vytvářejí a používají, můžete sumarizovat a hledat potřebné informace a také měnit jejich orientaci.
Vylepšené kontingenční tabulky
Import externích dat
IMPORT EXTERNÍCH DAT


Pomocí průvodce načítání externích dat lze do aplikace Excel 2007 jednoduše importovat data z tabulek umístěných na internetu.
PODMÍNĚNÉ FORMÁTOVÁNÍ


Použití podmíněného formátování u informací je nyní jednodušší. Díky bohatým schématům vizualizace, jako jsou pozice na barevné škále, datové sloupce a ikony, lze snáze objevovat opakující se data a označovat trendy v datech.
Podmíněné formátování
Automatické dokončování vzorců
AUTOMATICKÉ DOKONČOVÁNÍ VZORCŮ


Funkce automatického dokončování vzorců pomáhá zapsat správnou syntaxi vzorce hned napoprvé a urychluje vytváření vzorců od zápisu funkcí a dokončování argumentů až k odkazování na pojmenované rozsahy a tabulky ve vzorci.
ROZŠÍŘENÉ GRAFY


Profesionálně vyhlížející grafy můžete nyní rychleji vytvářet pomocí několika málo klepnutí díky funkcím pro vytváření grafů v novém uživatelském rozhraní. V grafu můžete použít bohatá vizuální vylepšení, jako je například trojrozměrnost, jemné stínování a průhlednost.
Rozšířené grafy
Licenční průvodce Historie Microsoft Office